Darmowe

MECHANIK - PRACA W NIEMCZECH

Niemcy - Dam pracę
Listopad 6, 2018
Miasto: Częstochowa
Województwo: Śląskie
Data publikacji: Listopad 6, 2018
Data wygaśnięcia: 2018-11-17 11:07:00
Numer ogłoszenia: 3465 Odsłon: 1

Opis

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako: MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH LUB CIĘŻAROWYCH

Zakres obowiązków:
- przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów osobowych lub ciężarowych
- diagnostyka samochodowa, wyszukiwanie usterek
- wymiana części i płynów eksploatacyjnych
- obsługa programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych
- utrzymywanie porządku w warsztacie

Wymagania:
- ukończony zawód mechanik pojazdów samochodowych (osobowych lub ciężarowych) lub pokrewny
- praktyczne doświadczenie w zawodzie mechanik/ mechatronik samochodowy
- umiejętność diagnozowania usterek
- umiejętność obsługi programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy
- samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole
- CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy oraz stopniem znajomości języka

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
- bonusy urlopowe i świąteczne
- niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
- stałe, legalne zatrudnienie w warsztacie samochodowym w okolicach miejscowości Ople (100 km od Kolonii)
- możliwość brania nadgodzin
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901414 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek: „mechanik”

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."